Doprava ke Kongresovému centru Nové Adalbertinum

Adresa:   
Velké náměstí 32
530 03 Hradec Králové
www.noveadalbertinum.cz

GPS: 50°12'32.5"N, 15°50'0.403"E

MHD 

Trolejbus č. 2:
Z Hlavního nádraží směr Nový Hradec Králové - vystoupit na 3. zastávce Adalbertinum, po výstupu z trolejbusu se kousek vraťte a po levé straně ulicí s názvem V Kopečku dojdete nahoru na Velké náměstí. Po jehož pravé straně naleznete hotel Nové Adalbertinum. (cca 6 minut chůze)  
Trolejbus č. 6:

Z Hlavního nádraží směr Slezské předměstí - vystoupit na 3. zastávce Adalbertinum, po výstupu z trolejbusu se kousek vraťte a po levé straně ulicí s názvem V Kopečku dojdete nahoru na Velké náměstí. Po jehož pravé straně naleznete hotel Nové Adalbertinum. (cca 6 minut chůze)  
Autobus č. 5:

Z Hlavního nádraží směr Slatina - vystoupit na 3. zastávce Adalbertinum, po výstupu z trolejbusu se kousek vraťte a po levé straně ulicí s názvem V Kopečku dojdete nahoru na Velké náměstí. Po jehož pravé straně naleznete hotel Nové Adalbertinum. (cca 6 minut chůze)  
Autobus č. 17:

Z Hlavního nádraží směr Malšovice - vystoupit na 3. zastávce Adalbertinum, po výstupu z trolejbusu se kousek vraťte a po levé straně ulicí s názvem V Kopečku dojdete nahoru na Velké náměstí. Po jehož pravé straně naleznete hotel Nové Adalbertinum. (cca 6 minut chůze)  
Autobus č. 15:

Z Hlavního nádraží směr Předměřice - vystoupit na 3. zastávce Adalbertinum, po výstupu z trolejbusu se kousek vraťte a po levé straně ulicí s názvem V Kopečku dojdete nahoru na Velké náměstí. Po jehož pravé straně naleznete hotel Nové Adalbertinum. (cca 6 minut chůze)  
Autobus č. 16:

Z Hlavního nádraží směr Roudnička - vystoupit na 4. zastávce Adalbertinum, po výstupu z trolejbusu se kousek vraťte a po levé straně ulicí s názvem V Kopečku dojdete nahoru na Velké náměstí. Po jehož pravé straně naleznete hotel Nové Adalbertinum. (cca 6 minut chůze)  

Jízdní řády MHD
Jízdní řád Městské hromadné dopravy města Hradce Králové naleznete na www.dpmhk.cz

 

Možnosti parkování

  • Na Velkém náměstí, před budovou Nového Adalbertina - 30 Kč/hod.
  • Parkovací dům RegioCentrum, budova Krajského úřadu KHK - 15 Kč/hod.
  • Parkování před zimním standionem Fortuna ARENA - 15 Kč/hod.

 

Chcete dostat jako první vždy aktuální programy konferencí? Pošlete nám Váš e-mail a my Vám je zašleme.Odeslat

Váš email nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

nahoru
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a programy konferencí?

Maximálně 6x za rok Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show