Integrovaná prevence v/po roce 2014

Místo konání: Kongresové centrum Nové Adalbertinum, Hradec Králové
Datum konání: 
 

  • program semináře
  • interaktivní přihláška na seminář - přesměrování na web pořadatele


Seminář nabízí účastníkům ucelený pohled na změny, které s sebou přináší novela zákona o integrované prevenci z pohledu provozovatele. Kromě základního přehledu aktuálních povinností, vyplývajících z platné legislativy k integrované prevenci, budou účastníci obeznámeni s často se vyskytujícími chybami při plnění podmínek integrovaného povolení. Budou upozornění, jakým nejčastějším chybám je třeba se vyhnout a na co si dávat pozor. Součástí přednášky bude uvedení vybraných sankcí udělených ČIŽP za prohřešky v oblasti integrované prevence v minulých letech.

Následně budou prezentovány zkušenosti se Základní zprávou. Přednášející přiblíží účastníkům, kdo podléhá povinnosti předkládat Základní zprávu, co lze očekávat od této zprávy, co by měla obsahovat, jestli je potřeba provést odběr a analýzu vzorků či nikoli. Prezentované informace vychází ze zkušeností společnosti EKONOX, s.r.o. z již zpracovaných a schválených Základních zpráv.  

Na semináři vystoupí pracovník krajského úřadu, z odboru integrované prevence v Hradci Králové, který přiblíží aktuální trendy a dění v oblasti integrované prevence z pohledu schvalujícího úřadu. Poukáže na časté chyby při předkládání žádostí, plnění podmínek a kontrolách. Poskytne náhled, co se dá považovat za podstatnou změnu co za změnu nepodstatnou.

Závěrečná část semináře bude patřit změnám při porovnávání zařízení s BAT. Dozvíte se, co jsou to závěry o BAT, co znamenají pro provozovatele, jaké jsou možnosti plnění BAT a z nich vyplývajících požadavků (úprava technologie/výjimka). Přednáška bude doplněna o modelový příklad.

Ke stažení:

  • program semináře
  • interaktivní přihláška na seminář


Pořadatel semináře:

EKONOX, s.r.o.

Kontaktní osoba pro tuto konferenci:

Mgr. Ivana Rudišová
mobil: 724 355 307, tel: 466 415 010
e-mail: vzdelavani@ekonox.cz  

Chcete dostat jako první vždy aktuální programy konferencí? Pošlete nám Váš e-mail a my Vám je zašleme.Odeslat

Váš email nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

nahoru
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a programy konferencí?

Maximálně 6x za rok Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show